جراحی سینه

جراحی سینه

جراحی سینه : سینه ها از نقش برجسته ای در زیبایی اندام خانم ها برخوردار هستند، به طوریکه بیش از حد کوچک یا بزرگ بودن سینه ها، شل و آویزان بودن آن ها از جذابیت اندام فرد کاسته و موجب کمبود اعتماد به نفس وی می گردد.

در گذشته راه حلی برای رفع مشکلات ذکر شده وجود نداشت ولی امروزه و با پیشرفت علم پزشکی به کمک جراحی سینه نه تنها می توان تمامی این عیوب را برطرف کرد بلکه می توان اقدام به بازسازی سینه خانم هایی که این عضو مهم را بر اثر مشکلاتی همچون سرطان از دست داده اند نمود.

 

جراحی سینه

 

انواع جراحی سینه

جراحي سينه را با توجه به مشکلات موجود در سینه به دسته های مختلفی تقسیم می کنند که هر یک از آن ها برای رفع مشکلی خاص کاربرد دارند، در ادامه به توضیح هر یک از آن ها پرداخته ایم.

ماموپلاستی

سینه برخی از خانم ها بنا به دلایل مختلفی همچون وراثت ممکن است بزرگ تر از حد طبیعی بوده و این امر نه تنها موجب نازیبایی اندام آن ها شده بلکه مشکلاتی همچون عرق سوز شدن، درد قفسه سینه، درد در ناحیه گردن و شانه و محدودیت در ورزش کردن را برای آن ها به همراه داشته باشد.

با انجام روش ماموپلاستی ، پزشک برشی بر روی سینه ایجاد نموده و به این ترتیب چربی، پوست و بافت اضافی را برداشته و موجب کوچک شدن سینه ها و کاهش سایز آن ها خواهد شد.

پروتز سینه

کوچک بودن سینه خانم ها تاثیر بسیار زیادی در اعتماد به نفس آن ها دارد به طوریکه اکثر لباس ها در تن این دسته از بانوان جلوه خاصی نداشته و همین امر موجب ناراحتی آن ها می شود.

باید بگوییم که جراحی پروتز سینه نه تنها برای بزرگ کردن سایز سینه ها که برای برطرف کردن مشکلاتی همچون بدشکلی های ایجاد شده بر اثر زایمان و شیردهی، متقارن کردن سایز و شکل سینه ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

در این روش پزشک با توجه به تکنیک مخصوص به خود اقدام به ایجاد برش در یکی از نواحی زیر خط سینه، زیر بغل یا هاله سینه کرده و سپس پروتز مورد نظر که جنس، شکل و ابعاد آن از قبل و با توجه به نیاز بیمار تعیین شده است را در زیر عضله سینه تعبیه می نماید.

لیفت سینه

بسیاری از خانم ها بعد از کاهش وزن های قابل توجه، زایمان یا بالا رفتن سن احساس می کنند که سینه های شان پر بودن اولیه خود را از دست داده و آویزان شده است که با انجام لیفت سینه می توان این مشکل را برطرف کرد.

در این روش پزشک با تکنیک های مخصوصی اقدام به برداشتن بافت اضافی سینه کرده و با بالا بردن نوک سینه نسبت به موقعیت اولیه، ظاهر جوان تر و زیباتری به سینه ها می بخشد.

هزینه جراحی سینه

هزینه این جراحی زیبایی با توجه به نوع آن، دستمزد پزشک، میزان مشکلات موجود در سینه و غیره متغیر است، لذا پیش از معاینه و بررسی دقیق بیمار نمی توان هزینه مشخصی را برای آن در نظر گرفت.

پاسخ

17 − پنج =

Call Now Buttonتماس با دکتر