ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ماحصل انجام ابدومینوپلاستی یا جراحی زیبایی شکم که در اصطلاح به آن تامی تاک نیز گفته می شود حذف پوست و چربی اضافی و در نتیجه کوچک شدن شکم و اصلاح ظاهر برآمده آن می باشد.

بدیهی است که انجام این جراحی زیبایی تاثیر زیادی در تناسب اندام داشته و به همین دلیل موجب افزایش اعتماد به نفس افراد خواهد شد، ولی باید بگوییم که انجام این عمل جراحی برای همه افراد مناسب نبوده و اشخاص برای تصمیم گیری درست در رابطه با انجام یا عدم انجام ابدومینوپلاستی می بایست در رابطه با توقعات و نگرانی های خود به طور صریح و صادقانه با جراح زیبایی خود صحبت نمایند.

ابدومینوپلاستی

بهترین کاندیدای ابدومینوپلاستی چه کسانی هستند؟

  • افرادی که با وجود متناسب بودن قسمت های مختلف بدن شان، دارای شکم های پرچربی و بزرگ بوده و پوست آن شل و آویزان می باشد و با وجود رعایت رژیم غذایی مناسب و انجام ورزش قادر به کوچک کردن شکم خود نبوده اند.
  • خانم هایی که عضلات شکم آن ها در اثر حاملگی های متعدد موقعیت طبیعی خود را از دست داده و پوست ناحیه شکم آن ها دچار کشش شده است.
  • افرادی که پوست آن ها خاصیت ارتجاعی خود را بر اثر دلایل مختلفی همچون افزایش سن، چاقی و لاغری های مکرر از دست داده است.

انجام جراحی شکم به چه کسانی پیشنهاد نمی شود؟

  1. اشخاصی که قصد دارند بعد از انجام ابدومينوپلاسـتي وزن خود را به شدت کاهش دهند.
  2. افرادی که قصد باردار شدن بعد از انجام تامی تاک را دارند.
  3.  دلیل آن نیز این است که طی ابدومینوپلاستی عضلات ناحیه راست شکم در کنار یکدیگر ثابت می شوند که رشد جنین در دوره بارداری موجب دور شدن این عضلات از یکدیگر و در نتیجه بازگشت شکم به وضعیت قبل از انجام این جراحی زیبایی می گردد.

عوارض، خطرات و معایب ابدومینوپلاستی

سالانه هزاران نفر در سطح دنیا برای انجام جراحی شکم اقدام می کنند که نتیجه آن در بیشتر مواقع موفقیت آمیز است.

باید بگوییم که اگر جراحی زیبایی شکم توسط یک جراح حاذق و مجرب صورت گیرد نتیجه به دست آمده از آن رضایت بخش خواهد بود با این حال همانند تمامی جراحی های زیبایی، ابدومینوپلاستی نیز با عوارض موقتی همچون درد، التهاب، کبودی و مقداری ورم همراه خواهد بود که با انجام سفارشاتی که جراح متخصص شما را به رعایت و انجام آن ها توصیه می کند می توانید در روند برطرف شدن آن ها تسریع ایجاد کنید.

جای بخیه ابدومینوپلاستی یکی دیگر از عوارض این جراحی زیبایی می باشد که مکان آن به گونه ای است که در دید نبوده و با گذشت زمان اثر آن کمتر خواهد شد، همچنین افراد می توانند با مصرف پمادهایی همچون رژودرم جای برش ها را کمرنگ تر نمایند.

پاسخ

پانزده − پنج =

Call Now Buttonتماس با دکتر